Náš syn měl komplikace s pomočováním. Projevovalo se to tak, že se cca 1 – 2 x týdně v noci počůral. Ne úplně, ale často si jen „cvrknul“. Trápilo nás to všechny a bylo nám jasné, jak musel trpět, především psychicky. Kolektiv kamarádů a spolužáků je někdy nekompromisní. Jakékoliv letní tábory, cyklistické pobyty, lyžařské výcviky, výlety atd. byly pro Jáchyma zkouškou.
Bohužel se to stále nelepšilo, i když jsme s ním podstoupili všemožná vyšetření, která se zaměřovala na mechanické poruchy. Aplikace hadiček, kamerových sond, ultrazvuků atd. Na konci těchto vyšetření jsme se dozvěděli, že je zdráv a máme být trpěliví. Vše se věkem prý opraví samo.... Na tyto slova stále nedocházelo. Vyzkoušeli jsme ještě na rady známých kynezi a to kupodivu alespoň částečně situaci vylepšilo. Ne zcela, ale posun byl znatelný a to nás navedlo k další terapii a to k metodě MUDr. Jonáše.
Navštívili jsme terapeuta v Hronově a jeho zjištění nás překvapilo. Za pomočování „ mohl“ nefunkční meridián ledvin. Jáchym dostal 4 preparáty. Meridián ledvin byl blokovaný emocemi – byla objevena potlačený hněv a agresivita, vliv měly parazité a plísně. Jáchym začal 4 předepsané preparáty podle rad a návodu užívat.
V průběhu detoxikace se nám Jáchym doslova proměňoval. Nejdříve byl mazlivější, potom unavenější, 2x v průběhu kůry se v noci pomočil úplně „durch“ a několikrát jsme si všimli, jak je navztekaný. Dle slov terapeuta toto patřilo k detoxikačním projevům. Pokračovali jsme v kapání dál asi 2 měsíce a k našemu obrovskému nadšení má náš Jáchym po potížích.
Jako pozitivní „vedlejší efekt“ se Jáchymovi dostavila větší energie, pohodovější emoce a především silnější imunita. Jáchyma s důvěrou detoxikujeme dál a nyní je to na odstraňování očkovacích zátěží.
Díky pane Jonáši, díky všem terapeutům !!!!